• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Podanie na ModChata [Odrzucone przez iBoshua22712]
1.Nick Na Serwerze:DemonNieba
2.Wiek:16
3.Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? :Tak.
4.Ile grasz już na serwerze RealCraft?X_xd 11.05.2018
5.Ile czasu będziesz mógł poświęcić tygodniowo na:
- Serwer:Od Godziny 15 do godziny 20 w dni szkolne a,w weekendy to zależny od prac domowych ,ale na pewno więcej niż w dni nauki 
- TeamSpeak3: Jeżeli jestem na serwerze to i na TS Oczko
- Forum: Wystarczająca aby ,,wyrobić'' normę,
6.Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss):https://zapodaj.net/f85e9ab0c2527.png.html Tak wiem to bardzo mało ale postaram się go poprawić .
7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów):Jeszcze na żadnym serwerze nie zostałem ukarany Banem 
8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:
 Swoją działalność w internecie zacząłem jak większość moich kolegów w młodym wieku dokładnie nie pamiętam moich pierwszych ''kroków" w internecie ale jak nie trudno się domyśleć pierwszą grą w którą zacząłem gracz był Minecraft. Początkowo grałem na Single player ponieważ nie potrafiłem wejść na serwer Multi a w tych czasach aby pograć na owych serwerach potrzeba było Konta Premium.Lata mijały a ja dalej poszerzałem swoje kręgi w internecie ,jak i w różnorakich grach komputerowych a w szczególności Minecraft
9.Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?
-Posiadałem rangę wyższą  niż Gracz (chodzi mi o rangi np. Pomocnik,Admin)na wielu różnorakich serwerach a w większości  na serwerach typu FreeBulid ,
-Posiadam spore doświadczenie w pomaganiu jak i rozstrzyganiu sporów Graczy,
-Potrafię przyznać się bo własnego błędy jak i błędu grupy ,
-Jestem bezstronny,
-Jestem Dostępny w każdych godzinach

10.Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:
-Jeżeli się to zalicza to byłem Moderatorem na paru grupach Fb (nienależącej do moich kolegów).

11.Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:
-Chęć pomaganiu zakłopotanych graczy
-Zauważyłem że wiele pytań graczy skierowanych do Administracji nie dostaje odpowiedzi (w tym zdaniu nie obrażam Administracji ale chce powiększyć jej grono)
-Chęć przetestowanie własnego Doświadczenia na waszym serwerze ,
-
12.Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić):Nie za bardzo, ale jeżeli zajdzie taka potrzeba nauczę się nim posługiwać .
13.W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii oraz interpunkcji?(0-10):Ortografii 8/10, Interpunkcji 6/10 
14.Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?:Tak
15.Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?:Jeżeli chodzi o dodawanie kanałów , rang oraz modyfikowanie kanałów to tak.
16.Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]:Oczywiście 
17.Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?:Nie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 
Zmień tytuł na [Podanie] (nick)

Jeżeli chodzi o podanie to jestem niestety na Nie.
- Wymagania nie zostały spełnione,
- Mała aktywność na forum, nie widziałem Cię na serwerze Ts3,
- Podanie mało czytelne :/
- Mały czas,
- Grasz na serwerze dopiero 4 dni, poczekaj 2 tygodnie i wtedy spróbuj napisać podanie. ,(Nie usuwaj podania, nie chodzi mi o to w tym zdaniu. Poczekaj na wypowiedź komisji.
Brak wymaganych 10 postów przekreśla Cię z tej rangi automatycznie. Jestem na nie.
Nie spełniasz wymagań.
Moja ocena: Na nie
  [Obrazek: tumblr_okah9fRIWu1tw58h4o1_540.gif]
Brak nabitych postów, nigdy nie widziałem cię na serverze, zła nazwa postu. Jestem na nie.
Witam

Niestety moja ocena to
nie.

Gdyż:
- Nie spełniasz wymagań (posty, 
- Twoje podanie zawiera wiele błędów przez co czytanie tego to istne cierpienie dla moich oczu
- Nie widziałem byś robił COKOLWIEK na serwerze by pomóc graczom
- Twoja aktywność na forum jest zerowa
- W punkcie 8 nie napisałeś praktycznie nic o sobie.
- Nie widziałem cię na teamspeak'u 
[Obrazek: 7RJllGF.png]
Ze względu na niespełnione wymagania jestem na kategoryczne nie.
Jeden z niewielu posiadaczy Ultra Instynktu oraz Shienizmu.

[Obrazek: QxtCGWO.png]
Po pierwsze zły tytuł podania.
Po drugie, zerowa aktywność na forum i na serwerze...
Podanie nie jest estetyczne, są błędy interpunkcyjne, które powodują że podanie nie robi zbyt dużego wrażenia. Ale każdemu się zdarza
popełnić błąd. Podsumowując, nie widzę Cię w administracji, bo nie spełniasz wszystkich wymagań...
Żeby wstać, trzeba upaść.
Jest kilka faktów:
1. Widzę, że jest to konto założone trochę pod podanie,
2. Mała aktywność na forum, a co za tym idzie - prawie zerowa aktywność,
3. Błędny tytuł wątku,
4. Może i nie będę się czepiał estetyki, ale jednak nie ma spełnionych norm do złożenia podania.
Niestety, jestem na nie.
[Obrazek: za2dk3T.gif]
[Obrazek: fuEq1WN.png]
Niestety, może następnym razem! Brak spełnionych wszystkich wymagań.
wasted, aren't you? 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości