• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Pochwała] Lensu [Odrzucone przez iBoshua22712]
Twój Nick: MajonezPL
Nick administratora: Lensu
Ranga administratora: Modchat
Zasługi administratora:

1. Jest aktywny na serwerze i to widać, bo jak nie wbije to jest i on Uśmiech.
2. Odpowiada bardzo szybko na /pomoc jak i również dopowiada na /msg nawet bez moich pytań, aby odrazu rozjaśnić sytuacje z daną rzeczą.
3. Pomaga graczom na swoją miarę i na tyle ile potrafi.
Powody, które wymieniłeś, nie wystarczają, na otrzymanie przez tego modchata pochwały. Twój powód nr. 1, jest moim zdaniem nie po polsku. Pomaganie graczom, jest jego obowiązkiem, gdyż znajduje się on w szeregach administracji. Nie zrobił on niczego niesamowitego, żeby otrzymać pochwałę. Moim zdaniem, osoba ta, nie zasłużyła sobie na pochwałę.
Podpis Uśmiech
Według mnie ów członek administracji nie zasługuje na tą pochwałę gdyż jego aktywność nie jest w ŻADNYM stopniu specjalnego.
-Czemu czuje się w śnie bardziej realnie niż w rzeczywistości?
-Bo właśnie wtedy poznajesz prawdę.

-Czy ja jestem sam?
-Nie, nie jesteś sam.
Każdy ModChat pomaga graczom na tyle, ile potrafi. Podobnie każdy odpowiada na /pomoc i na /msg. Nie widzę nic nadzwyczajnego w jego zasługach.
Podpis.
zabierzcie ode mnie matematyke d-,-b

pozdrawiam klawiacza kiedy kebap/pica
Każda osoba z administracji powinna pomagać, być aktywna na serwerze ile może.
Cieszę się, że ów ModChat to spełnia, lecz jest to za mało, aby od razu Go pochwalać, moim zdaniem. Uśmiech
  Największą sztuką jest bycie sobą.
Podpis.
[Obrazek: 394.gif]
Widzę tylko jeden argument na pochwałę.
Wszystkie "powody" to jedynie powielenie i przekształcenie jednej i tej samej "zasługi".
Nic ponad wymagania w działaniu tego modchata nie ma.

Widać też tutaj kolesiostwo owego modchata, które stoi za nim jak mur i działa na jego korzyść, nie patrząc przy tym na jego realne zaangażowanie.
Niestety odrzucam,
Powód to :
Brak zebrania 5 podpisów od graczy

[Obrazek: ce4HNS2.png]
wasted, aren't you? 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości