• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Skarga Na Alcatraz_Yagami [Odrzucone przez _Bucha_]
b]Twój Nick:[/b] ... CrazyZelek
Nick osoby oskarżanej: ... Alcatraz_Yagami
Proponowana kara : ...
Miejsce(TeamSpeak/Forum/Serwer MC): ... ts/gra

Opis sytuacji: Wiec tak, alcatraz naduzywa wg mnie swojej rangi udaje nie wiadomo kogo banuje ludzi za to ze ktos mu normalnie pisze, a to ze sie obraza i uznaje ze to prowokacja to juz nie moja wina Oczko zrobcie cos z tym by prowokacja znaczyla to co naprawde znaczy a nie to co sobie ktos wymysli, bo taki alcatraz jedynie moze sobie nabic pkt czy co tam banujac ludzi za nic na ts mnie zbanowal bo mu powiedzialem ze jest smieszny Oczko pozdrawiam

I prosze by to cos nie pisalo tu nic :>
Pisanie wątków w złym dziale +10%// @Auri_
Dzień dobry!

Otóż wszystkie bany za prowokacje były słuszne, tak samo wobec twojej osoby. Twoje zachowanie zarówno na serwerze, jak i na ts, jest po prostu rażące.
Co do bana na ts. Bana dostałeś, gdyż obrażałeś mnie wielokrotnie na dyżurce, dlatego też i ową karę otrzymałeś.
Świadkiem na to, iż obrażałeś mnie na dyżurce był @[Mod Forum]AlkoholowyBaron, z którym aktualnie na ową dyżurkę zeszliśmy.
Ponadto mam też ss, w których prowokowałeś mnie na chacie i jeśli będzie taka potrzeba to przedstawię je administracji.
A także jak widać w samej skardze też mnie prowokujesz, co tylko pokazuje, iż ban był jak najbardziej słuszny.
[Obrazek: 7RJllGF.png]
Prowokacji? Mowilem Ci juz na ts wypij melise lub idz do pscyhologa skoro nie radzisz sobie z nerwami Oczko
Brawo Alcatraz, pierwsza skarga jakiś tydzień po dołączeniu do administracji Uśmiech
//Gdybym był w administracji i ktoś by mi napisał żebym wypił melisę albo poszedł do psychologa bo nie radzę sobie z nerwami to bez zastanowienia bym zainterweniował. Nie ma dowodów. Na nie.
Pochwal sie alcatraziu Wladco i Krolu chatu Uśmiech dales mi bana powod "Prowokacja" po napisaniu znaczenia slowa Prowokacja? osmieszasz sie Oczko
Dostałeś bana gdyż kontynuowałeś swoje prowokacje na chacie.
[Obrazek: 7RJllGF.png]

Skarga na administratora została odrzucona, przyczyna to: [Nie jest potrzeba wysłuchania drugiej ze stron, ponieważ jest świadek tej rozmowy, który potwierdza, iż nasz administrator został obrażany przez tego gracza. ]
Lex retro non agit, sed sunt exceptiones

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości