• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Skarga na gracza Tymbarkkk_ [Odrzucone przez iBoshua22712]
Twój Nick: button
Nick osoby oskarżanej: Tymbarkkk_
Proponowana kara : Usunięcie z administracji.
Miejsce(TeamSpeak/Forum/Serwer MC): Serwer MC

Opis sytuacji:
Od kilku dni w/w gracz nadużywa swojej władzy na serwerze. Bezpodstawnie daje upomnienia kiedy proszę o SS twierdzi ,że nie ma.
Taka sama sytuacja była poprzednio, dostałem upomnienie za zgłoszenie przez gracza którego nie było.
To samo tyczy się dzisiaj, kolejne bezpodstawne upomnienie brak SS itp...
Proszę o sprawdzenie chata w tej sprawie,  ponieważ NIE UŻYŁEM żadnym WULGARYZMÓW - DZISIAJ !!!!!
Kolega pisze ze widział na własne oczy ale nie wiem co widział bo to kłamstwo i oszczerstwo !

Art. 231
§ 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Screeny sytuacji(Wymagane jeśli Serwer MC):
https://zapodaj.net/images/52a9026bf4204.jpg
https://zapodaj.net/images/7f363cdcd6f74.jpg

//Pisanie wątków w złym dziale [+10%] - @ZmyKuss
Skargi na administrację piszemy w dziale skargi na administrację, a nie tak jak ty napisałeś w skargach na graczy. Co do samej skargi, to administrator nie ma obowiązku robić ssa każdemu zgłoszeniu przez gracza. Jeżeli miałbyś ss tego upomnienia wraz z kilkoma linijkami chatu i byłoby widać wtedy, że upomnienie jest bezpodstawne, to należałaby się kara. Jestem na nie.
Po pierwsze.. co tu ma kodeks karny? Po drugie.. to jest skarga na gracza a nie na administratora. Na NIE

//Przenoszę, + dostajesz % za pisanie wątków nie w tym dziale co powinieneś.
Witam!

Osobiście uważam skargę za bezsensowną.
Osoba pisząca skargę jest prowokatorem który często prowokuje administracje i graczy, ponadto twoje żądania są bezsensowne.
Jesteś osobą bardzo toksyczną co często widać na chacie. SS przedstawiają jedynie minimalną winę administratora że nie udokumentował twojej wypowiedzi. Jest to malutki błąd za który (z tego co mi wiadomo) nie ma kary.
Usunięcie z administracji gdyż nie dał ci ss ?
Sam powinieneś wiedzieć co należy pisać a co nie.
Jestem za
odrzuceniem skargi.

P.S.
Chciałbym ci też zwrócić uwagę iż serwer podlega regulaminowi oraz taryfikatorowi kar serwera. Do złamania realnego prawa jest naprawdę długa droga.
[Obrazek: 7RJllGF.png]

Skarga na administratora została odrzucona, przyczyna to: [Sprawa wyjaśniona wyżej]
wasted, aren't you? 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości