• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Skarga [Serwer MC] Alcatraz_Yagami [Odrzucone przez Quantum322]
Twój Nick: UnknownWolrd
Nick osoby oskarżanej: Alcatraz_Yagami (Myślałam, że jesteś mądrzejszy ;p)
Proponowana kara : To już wasza decyzja
Miejsce(TeamSpeak/Forum/Serwer MC):Serwer MC

Opis sytuacji: Pan Alcatraz_Yagami wymyślił sobie, że będzie dawał bany za napisanie ,,Auu", ,,Uaa" Itp. Bany rozdawał na (nie wiem ile) minut za ,,Prowokacje Administracji". Mimo tego, że napisałam Ałł, a nie Auu, dostałam bana. Mój przyjaciel Nytr0x także dostał bana za takie coś. Wszystko zaczęło się od Bolthruna, który napisał, żeby banował za takie coś, a on wysłuchał go, jak za przeproszeniem wytresowany pies. Proszę o zrobienie coś z tym Uśmiech

Screeny sytuacji(Wymagane jeśli Serwer MC): Niestety nie da się zrobić screnów z tej akcji, ponieważ Pan Alcatraz_Yagami wyczyścił chat, oraz dostałam bana na (nie wiem ile) minut, więc mam jedynie świadków, którzy w tym czasie byli na serwerze.

10% za skargę na Administrację w złym dziale ~Lelka
Przenoszę. ~Lelka
Witam!
Tak samo jak w innej sprawie która tyczyła się podobnej sytuacji. Gracze spamują tekstami z cyklu "auu" i wywołuje to ciągle spam na chacie.
Prosiłem was raz a potem drugi i ostrzegłem że za "auu" i temu pochodne na chacie będą po prostu traktowane jako prowokacja administracji.
Po czym zaczęłaś spamować wszystkimi odmianami auu na chacie i po 2 ostrzeżeniach nadałem ci bana na 10 minut.
Poza tym pan Nytr0x także z panem Andrzejem888 zaczęli znowu wywoływać spam na chacie przy pomocy wyżej przytoczonego cytatu.
Nie wyczyściłem chatu, ten zarzut jest bezpodstawny tak jak i cała skarga.

Dziękuje za wytrwałość w czytaniu moich wypocin!
-Czemu czuje się w śnie bardziej realnie niż w rzeczywistości?
-Bo właśnie wtedy poznajesz prawdę.

-Czy ja jestem sam?
-Nie, nie jesteś sam.
Sprawa została zatwierdzona przez rangę zarządu. Jest to zwykła prowokacja na chacie, napisanie praktycznie tej samej rzeczy, przy czym tylko treść się różnie nie zwalnia nikogo od tego, aby się dostosować do polecenia ModChata na chacie. Takie polecenie jest owszem niższego priorytetu i zazwyczaj nie macie obowiązku się do tego dostosowywać, ale w momencie zatwierdzenia przez rangę zarządu zmienia się to, i obowiązkiem jest się przystosować. @[KidMod]Alcatraz_Yagami postąpił słusznie.

Skarga na administratora została odrzucona, przyczyna to: [Sprawa wyjaśniona wyżej]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości