• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Nowe eventy [Odrzucone przez _Bucha_]
Twój nick: demonek200
Propozycja dotyczy(Tytuł): Dodanie nowy Nowych Eventów
Opis propozycji: Dodanie nowych eventów typu OX czy walki z witherami gdzie każdy ma swoje itemy i osoby które dołączą do eventu będą walczyć z witherami (Będzie to dodatkowy sposób zdobycia gwiazdy netherowej napędzi to ekonomie na serwerze)... Jak na razie tylko 2 pomysły mogę dorzucić więcej w następnym temacie (oczywiście jak się spodobają)

Dodatkowe SS'y: Brak

+10% Niestosowanie tematu wątku kiedy jest to wymagane. //lisek213
Z tego co śledzę na forum, ktos już dał wcześniej propozycje by event OX znów był aktywny, arenka pewnie jest ale pytan brak wiec sie go pewnie nie robi XD

Event z witherem to fajny pomysł pamietam jak kiedys było coś takiego, jednorazowe to było ale było

W sumie jestem za
Event z witherem to byłoby znaczne ułatwienie gry, ale gdzieś pod koniec edycji, mógłby taki event się wydarzyć. Co do eventów typu OX, to takowa propozycja została zaakceptowana i zostanie wdrożona przez najbliższego technika przy najbliższej okazji.

Propozycja została odrzucona, przyczyna to: Event Ox był niedawno zrealizowany, i będzie on w przyszłości dalej organizowany, jeśli chodzi o ten drugi event, to myślę, że na chwilę obecną nie przejdzie ten pomysł.
Lex retro non agit, sed sunt exceptiones

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości