• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [PODANIE] Armando [Odrzucone przez _Bucha_]
Photo 
1. Nick Na Serwerze:
Armando

2. Wiek:
14 Lat

3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]:
Tak, posiadam.

4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: 
Mieisąc.

5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na: ...
- Serwer: 30 godzin.
- TeamSpeak3: 20 godzin.
- Forum: 15 godzin.

6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss):
123 godziny i 2 minuty.
https://imgur.com/dZj3n2s

7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów): ...
Tak, byłem karany banem z powodu prowokacji Administracji [auuu].

8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:
Nazywam się Patryk, mam 14 lat i mieszkam w województwie pomorskim.
Byłem Moderatorem na jednym serwerze Minecraft, niestety serwer został usunięty przez właściciela.
Nie słucham konkretnego gatunku muzycznego, raczej to co wpadnie w ucho.

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?
Jestem bardzo pracowity, aktywny na serwerze i znam cały taryfikator kar i Regulamin.
Byłem moderatorem i jestem zaznajomiony z tymi obowiązkami.
Gdy akurat gracze potrzebują pomocy administratora nie ma na serwerze.
Nie chcę być moderatorem dla rangi, tylko aby pilnować porządku i pomagać graczom.

10. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:
Byłem moderatorem na serwerze Minecraft.
Byłem Administratorem jednego forum w internecie.

11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:
Zmotywowało mnie to, że gdy gracz potrzebuje pomocy od administratora, on opuszcza serwer.
Chciałbym pomagać graczom oraz administracji w trudnych sytuacjach.

12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): 
Tak, udzielam się na forum oraz potrafię posługiwać się BBCode.
POGRUBIENIE
KOLOR NIEBIESKI
PODKREŚLENIE
KURSYWA
i dużo więcej.

13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii oraz interpunkcji?(0-10):
Myślę że mogę postawić na 8,5/10.

14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]:
Tak, czytałem go wielokrotnie.

15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]:
Tak, potrafię.

16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]:
Myślę, że tak.

17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?:
Raczej posiadałem ponieważ serwer się rozpadł.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 
- [SVip] Armando
Jestem na tak!. Prawda Armando często udziela się na chacie i odpowiada na pytania nowych graczy. W dodatku zależy mu na dobru serwera i graczy. Taka administracja jest nam potrzebna! Jak najbardziej jestem za!!!
Według mnie, powinieneś napisać więcej o sobie. Mało można się od Ciebie dowiedzieć. Podoba mi się punkt 9, nie podoba mi się punkt 10. Nie udzielasz się na czacie. Poza tym, natrętność Twoja jest tak straszna, że ohh... Na czacie piszesz "Napisałem podanie, oceńcie na forum, oceńcie na forum..". Gracze sami powinni to robić z własnej woli, a Ty nie powinieneś tego wymuszać. Przykro mi, ale jestem na NIE.
Na nie, reklama podania na czacie. Link zamieszczam poniżej:
http://pl.tinypic.com/r/21mbvw2/9
http://pl.tinypic.com/r/21mbvw2/9

@update
Komentowanie własnego podania
Neutral z naciskiem na NIE
Znasz BBCode ale zdjęcia z godzinami już w nim nie dodałeś.
Z tego co dochodzą mi słuchy naciskasz na ocenę podania.
Rzadko widzę żebyś pomagał na serwerze innym graczom.
Nie widzę abyś się na chacie udzielał, natrętnie spamisz na chacie jak i na pw aby oceniali twoje podanie 
Jestem na nie.
Sad 
Myślałem, że mogę liczyć  na pomoc i zrozumienie graczy w tej sprawie, ale jeżeli gracze nie chcą abym wstąpił w szeregi administracji, to tak musi być. Zainspirowało mnie to abym pomagał. Więc, drodzy gracze jeżeli nie chcecie abym wam pomagał i był z wami na serwerze jako ktoś, komu możecie ufać i na którego, możecie liczyć, to wasza decyzja.

Z poważaniem, Armando :(

Macie 100% racji, drodzy gracze. Nie nadaje się na ModChata i muszę się z tym pogodzić.
Nie mogę już liczyć na pozytywne rozpatrzenie tego podania.

Pozdrawiam wszystkich graczy!
Witam.
Musimy kiedyś zapisać to, że ładniej wygląda to, gdy się nie wypowiadacie pod swoimi podaniami.
Uśmiech
Administrator opuszcza serwer? Osobiście, zostawałam na raz dłużej na serwerze, bo pisałam z kimś na pw na temat problemu.
Co do podania - mało rozpisane i mało treściwe.
Naprawdę nie dowiedzieliśmy się nic o Tobie, poza tym, że masz na imię Patryk, masz 14lat i nie słuchasz konkretnego gatunku muzycznego. Byłeś modem na serwerze mc i adminem forum. Tyle.
Zmieściłam to w zaledwie 2-3 linijkach pisząc na telefonie.
Dodatkowo, opinia u graczy jest dosyć negatywna.
W każdym razie...
Życzę powodzenia!
Lelka
Podanie takie sobie, pisałeś na chacie, żeby gracze wsparli twoje podanie na forum, nie udzielasz się jakoś specjalnie na forum, jedynie masz wymagana spełnione. Wgl to ta twoja czcionka w tym podaniu jest jakaś dziwna. Widzę, ze również posiadasz negatywną opinię u graczy. Jestem na nie.
(13-07-18, 15:01 )eryter22 napisał(a): Podanie takie sobie, pisałeś na chacie, żeby gracze wsparli twoje podanie na forum, nie udzielasz się jakoś specjalnie na forum, jedynie masz wymagana spełnione. Wgl to ta twoja czcionka w tym podaniu jest jakaś dziwna. Widzę, ze również posiadasz negatywną opinię u graczy. Jestem na nie.

Popieram
- [SVip] Armando
@Armando prosiłbym, abyś nie pisał postów pod swoim podaniem, gdyż możesz otrzymać procenty.
Lex retro non agit, sed sunt exceptiones
Na Nie 
-Prowokowałeś administrację głupim tekstem wklejanym przez kilka osób na raz co świadczy o tym że łatwo na Ciebie wpłynąć
-Podanie mało przejrzyste, słabo rozpisane(co to za paskudna czcionka?)
-Reklamowanie się na serwerze i liczne nakłanianie do wypowiadania się pod podaniem
-Poddałeś się na samym starcie pod wpływem kilku negatywnych komentarzy(ajj słabo z asertywnością)
-Wypowiadania się pod własnym podaniem nie skomentuję
[Obrazek: fuEq1WN.png]
Niestety, może następnym razem!
Lex retro non agit, sed sunt exceptiones

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości