• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane Oszustwo [Akceptowane przez Lelka]
Witam!
Jako gracz servera o nicku Wiatrus składam skargę na gracza o nicku DominikSP221 z powodu wykonania pułapki
na /warp s. Do zdarzenia doszło ok. godz. 10.30 13.07.2018r. Do zdarzenia doszło przez opublikowania przez gracza DominikSP221 wiadomosci o treści ,,Rozdaje itemy tpa do mnie''.Po teleporcie  zostałem spuszczony na sam dół mapy zaliczając zgon na serverze. Po zdarzeniu udałem sie do gracza DominikSP221 po odbiór moich itemów. Zaoferowałęm mu 10k za zwrot rzeczy.
Do posta dołączam ss.
Pozdrawiam!

Niestosowanie wzoru wątku kiedy jest to wymagane +10%//@[Mod Forum]Alcatraz_Yagami
Niestosowanie tematu wątku kiedy jest to wymagane +10%//@[Mod Forum]Alcatraz_Yagami

Załączone pliki Miniatury

Na twoim ss nie ma zdjęcia pułapki ani tego,że to on cię tam zepchnął więc nie masz dowodów na to, że to on faktycznie cię zepchnął i zginąłeś lub sam zgiąłeś.

+ Podczas teleportacji do kogoś masz podaną nazwę mapy, na której znajduje się gracz (pierwsze linijki na twoim ss mają mały kawałek tego komunikatu "na oszustów") więc wystarczy dokładnie czytać czat i nie nabierać się, że ktoś odda ci itemy za darmo
Brak dowodów na zgon, brak ssa twoich itemków. Jestem na nie.
Co do itemków, owszem, oddać Ci ich nie mogę.
Co do zgonu, nie jestem też pewna czy do niego doszło,
ale za sam fakt pułapek jestem skora do wydania kary.
Następnym razem - nie wierz w takie komunikaty ze strony graczy lub porusz się przed upływem 3 sekund,
gdy zobaczysz na chatcie, że przenosisz się do osoby na innej mapie.

Skarga Akceptowana,
Gracz otrzymał *Bana*

[Obrazek: c2DzExs.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości