• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samochody
Mam propozycje na serwer. Tym Cimś Są samochody. Jeżeli to RealCraft Mają grać Realnie To czemu by nie dodać samochodów na serwer . Którymi można było jeździc po drodze . Jezeli wysiądzie sie na drodze żeby można było wsiaść . A I jescze aby inni gracze nie mogli wsiąść do kogoś auta
I jescze by byłu kluczyki do samochodów Że można je zamykać i otwierać
I żeby byli tanie samochody na nie drogie
To wszystko z mojej strony

+10% Nie stosowanie się do tematu wątku gdy jest to wymagane //@[Mod Forum]Alcatraz_Yagami
+10% Nie stosowanie się do wzoru wątku gdy jest to wymagane //@[Mod Forum]Alcatraz_Yagami
  Odpowiedz
zlot passatow na spawnie to moje marzenie jestem na tak
  Odpowiedz
To nie jest serwer real life by była potrzeba samochodów poza tym zapewne znalazłaby się masa trolli którzy by te auta porzucali np. na spawnie robiąc administracji dodatkową robotę.
Na nie.
[Obrazek: SEIGMOB.png]
  Odpowiedz
Niezbyt pasowałoby to do serwera freebuild. Tak jak kolega wyżej wspomniał to nie real life i gracze utrudnialiby pracę administracji trollując w ten sposób. Jestem na nie.
[Obrazek: QxtCGWO.png]
  Odpowiedz
To jest server freebuild, a nie real life, takie samochody są tutaj nie potrzebne. Jestem na nie.
  Odpowiedz
Real craft =/= real live

Coś ty człowieku wymyślił XDD
Nope
  Odpowiedz
[Obrazek: img13-2-500x372.png]
nawet chieef keef się z ciebie śmieje jak zobaczył co ty wypisujesz w tym internecie, idź na leczenie psychiatryczne.
jestem na tak
[Obrazek: 2doq7n.gif]

Odpowiedz
boże wy nie myslicie będziesz se jechał takim passaciorem negatyw 5° gleba -15 cm i łaskę poderwiesz taki magnez na duperki wiec nie piszcie mi tu ze to nie potrzebne bo z halyną na zakupy trzeba też czymś jechać ponawiam swoje tak
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości