• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie] Czeczeski [Akceptowane przez pitruuk]
1. Nick Na Serwerze:  Czeczeski

2. Wiek: 19 (Mentalnie 14 więc się zgadza)

3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?: Posiadam 

4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Od Ponad Roku

5.Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na:

- Serwer: 10 Godzin
- TeamSpeak3: 10 Godzin
- Forum: 10 Godzin

6.  Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss):

[Obrazek: 121xs2h.png]

7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów):

Zgrzeszyłem następującymi rzeczami:
-Obraza Graczy
-Prowokacja Graczy
-Wykazywanie zainteresowania Satanzimem i Czarną Magią
-Własną Głupotą i Low IQ Levelem Wariacie

8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:

Swojego czasu prowadziłem dwa blogi o tematyce związanej jak pewnie się domyślacie z grami gdyż traktowałem to jako hobby i coś czym mógłbym w wolnych chwilach zabić nudę. Również zajmowałem się własnymi serwerami oraz byłem na kilku administratorem. 
W tym roku rozpocząłem zabawę renderingu modeli oraz samego ich tworzenia, używałem przy tym programów takich jaki Solid Works oraz KeyShoot. 

Gdy byłem jeszcze małym szkrabem do  teraz interesuje się medycyną , astrofizyką , chemią oraz biomechaniką. W przyszłości planuje te dziedziny rozwijać. Najtrudniej jest opisać siebie jednak myślę ze po prostu lepiej będzie poznać czy to na serwerze czy też TeamSpeaku Uśmiech

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?

Umiem dojść do porozumienia z graczami i potrafię nawiązać z nimi relacje.

Posiadam dystans do siebie oraz staram się kiedy jest to możliwe poprowadzić rzeczy na korzyść gracza.

Potrafię obrać czyjś punkt widzenia oraz podejść merytorycznie do problemów czy wyzwań.

Wykonuje wyznaczone mi zadania.

Jestem Upośledzony w stopniu zaawansowanym.

10. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:

Punkt został wyjaśniony podczas opisywania Punktu 8.

11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:

Moją motywacją są moi znajomi z tego serwera oraz najlepsza na świecie administracja.
Bucha Wariacik.
Lama Mordeczka.
PerwollX Prawdziwy Samiec Alfa.
Lelka to kobieta jakiej ten świat potrzebuje.
Papanios kurde ten to niczym wujek , zawsze za tobą nigdy przed.
Tymbark zawsze dobrą radę pod kapslem ma.
Lisu człowiek do rozmów i romansów.
Z Igą to za pan Brat Frecią Kochaną.

12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić):

Kocham Buche I Laamkową Wariatów
Oraz Reszta Podania 
13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii oraz interpunkcji?(0-10): 8/10 Gdyż jak to w naturze ludzkiej bywa nikt idealny nie jest

14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?: Tak

15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?: Niezupełnie

16.Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?: Tak

17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft?: Nie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). [/b][/b][/b]
[Obrazek: k2l91k.jpg]
Podanie napisane przejrzyście.
Gracz z doświadczeniem , aktywny oraz pomocny.
Jak najbardziej na
TAK.
na nie.

-prowokacje
-nie pomaga
-obraza graczy
Byłeś już w administracji, więc masz doświadczenie. Jestem na tak.
Na tak! @up
  Tyle w temacie Uśmiech       - [SVip] Armando
Jestem na 1000% tak, ponieważ jesteś wspaniałym graczem, który nie jednokrotnie sprawiał, że pół serwera kisło ze śmiechu... dodatkowo znasz się na rzeczy i jesteś dojrzały emocjonalnie XD (te 14 lat mmmm ). Druga sprawa jest taka, że przez to jaki jesteś każdy cię zna więc nie było by problemu by ludzie cię poznawali
Po co żyjemy?
Jak to po co. Po to by móc przeżyć kolejny dzień z osobami, które kochamy.
Potrafisz rozbawić, spełniasz wymagania, doświadczony i ładne podanie. Na tak ;D
Zabawna osoba z dystansem, która ma doświadczenie w administracji. Podanie przejrzyste i z humorem. Kogoś takiego nam potrzeba. Na tak
Jestem jak najbardziej za przyjęciem. Pomimo tego, że czasami za bardzo śmieszkuje, to też można u niego dostrzec dobro - budowanie kamienic, poprawianie humoru jak i staranie się pomóc. Jesteś osobą, którą spotyka się raz na dobre kilka miesięcy. Twój humor jest tak sympatyczny, że Bucha nawet się śmieję. To chyba tyle z mojej strony, powodzenia! <3
Melodies stuck inside your head
A song in every breath  Ogień

[Obrazek: c9c8d43f97d353c646a657fb23a5f72d--alan-w...papers.jpg]
Jestem na tak (zrób kamienice)
A w sumie na tak, powody wyżej!
Żeby wstać, trzeba upaść.
na nie ponieważ lamkowaa jest mojanara
Świrze ! Zakochany
Komunikatywny, przyjacielski, to przez tego wariata zaczęłam wchodzić na TS3, więc jak najbardziej na tak.
Byłeś już w Administracji, więc czemu nie miałbyś wrócić?

Powodzenia! Ogień

~@[SMod]Lelka
Tak.

CZECZESKI NA ADMINA

-BYL W ADM
[Obrazek: AFUOtIy.png]
[Obrazek: MTs3WLX.png]
[Obrazek: ev4ggKk.png]
Podanie wstępnie akceptowane, na rekrutacje zapraszamy na naszego ts dnia : 09.08.2018 o godzinie 16:00!
W nicku prosimy dopisać <nick> /rekrutacja Pięść IP: ts.svrealcraft.pl

[Obrazek: V8Lfkxz.png]
wasted, aren't you? 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości