• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone kradziez [Odrzucone przez Lelka]
1.Twój nick: Wiatrus
2.Nick osoby oskarżonej: bartosz
3.Miejsce wydarzenia: działki działka gracza bartosz
4.Data i godzina wydarzenia: 09.08.2018r okolo 18.55
5.Proponowana kara: nie chodzi o bana chodzi o oddanie pieniędzy 600k proponowana kara ban na tydzien
6.Opis sytuacji: Chciałem kupić beacona (magiczna latarnia) gracz o nicku bartosz zaproponował sprzedanie beacona za 600k. Postanowiłem aby przy zakupie magicznej latarni był admin (lisek213). Po przekazaniu pieniędzy gracz bartosz nie przekazał mi beacona 
7.Dowody:  dowodem jest ss

10% Niestosowanie tematu wątku kiedy jest to wymagane // ~@[SMod]Lelka

Załączone pliki Miniatury

Z powyższych dowodów wynika, że oskarżony jest winny. Gracz ten po raz kolejny oszukał gracza. Jestem na tak.
(Nr współdzielenia.) 43
Nick:rosiu2017
Nick osoby, z którą dzielisz IP:bartosz
Oszustwo bartosz > Wiatrus

(Nr współdzielenia.) 60
Nick:bartosz (współdzielenie rosiu2017)
Nick osoby z którą dziele IP:adam1234
Oszustwo adam1234 > ZbytMlodyByZyc

(Nr współdzielenia.) 63
nick: adam1234 (Wsółdzielenie bartosz, które jest współdzieleniem rosiu2017)
nick osoby z która dziele IP:adam Zawieszone //lisek213
Próba oszustwa kolejnych graczy w tym mnie ponownie na tą samą metodę, tak samo pisane jak "adam1234" który ma być niby współdzieleniem

To tak odemnie w ramach uwagi (obstawiam multikonta które są "współdzieleniami" do oszustw. Jeśli był przy tym lisek to tutaj najważniejszą odpowiedzią na którą powinniśmy czekać to właśnie z jego strony. Z dowodów wynika że gracz bartosz otrzymał pieniądze i napisał taką samą wiadomość jak nick adam1234 po oszustwie mnie Uśmiech. Według wiadomości @eryter22 gracz nie oszukał osoby poraz pierwszy więc jestem za nadaniem blokady konta dla tego gracza.
Skarga na Gracza została odrzucona, powód:
Użytkownik otrzymał bana perm za MK.
Pieniądze oddaję.

[Obrazek: G4i7Jr3.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości