• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie]AlkoholowyBaron [Akceptowane przez _Bucha_]
1. Nick na Forum: AlkoholowyBaron
2. Wiek: 17 lat
3. Jakie jest Twoje doświadczenie w moderowaniu?: Moje moderowanie ogranicza się do utrzymywaniu w ryzach kilku grup na messengerze. Udzielałem się na forach dotyczącej innej gry.
4. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na Forum?: 3-5h
5. Parę zdań o Sobie: Jestem Piotr, pochodzę z Podlasia. Lubię zwierzęta, a najbardziej papugi (sam posiadam dwie). Uczęszczam do technikum, lubię mój lokalny krajobraz - lasy, jeziora, łąki. Historia to mój prywatny konik, lubię dyskutować na różne tematy, czasami po prostu za dużo mówię.
6. Dlaczego właśnie Ty?: Z chęcią pomogę dla graczy, chcę również spróbować swoich sił w administrowaniu naszego forum.
7. Czy potrafisz posługiwać się BBCode?: Niby coś tam umiem.
8. W jakim stopniu oceniasz swoją kreatywność?[1-10]: 2,5
9. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość interpunkcji i ortografii?[1-10]: 7
10. Czy byłeś już kiedyś Moderatorem?: Moderatorem forum - nigdy.
11. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory, które wystąpią na Forum?[Tak/Nie]: Tak

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Obrazek nie ma na celu nikogo obrazić.
[Obrazek: 3301fe16bbec9.jpg]
Witam.
Ty no nie wiem, ale jak dla mnie KC
Dasz radę! Powodzenia!
Osobiście jestem na tak.

~@[SMod]Lelka
Dostałeś się na rangę Smod więc zaufanie u ludzi raczej masz, więc po otrzymaniu rangi moderatora forum przez ciebie nie powinno być problemów. Podanie skromne ale nie ma też sensu niepotrzebnie przeciągać aby wyglądało na bardziej rozpisane. Z mojej strony jestem na tak.
No co ja tu mam napisać. All powodu u @[SMod]Lelka oraz @Amaczi Jestem na Tak ^^
[Obrazek: V8Lfkxz.png]
Podanie wstępnie zostało zaakceptowane! 
Na rekrutację zapraszamy dnia 10.08.2018 o godzinie 16:00 na naszego
TeamSpeak3!
IP:
ts.svrealcraft.pl
Ogień
W nicku prosimy dopisać /rekrutacja [ranga] 

[Obrazek: 2B78V8.png]
Podanie po rozmowie i rekrutacji zostało zaakceptowane!
Gratulujemy! Ogień
Lex retro non agit, sed sunt exceptiones

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości