• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Podanie] ZbytMlodyByZyc [Odrzucone przez iBoshua22712]
1. Nick na serwerze: ZbytMlodyByZyc.
2. Wiek: W tym miesiącu 14 lat.
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?: Tak posiadam TeamSpeak3 i sprawny mikrofon.
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Za dwa dni już pierwszy miesiąc gry na serwerze.
5. Ile czasu będziesz mógł poświęcić tygodniowo na:
- Serwer: Aktualnie myślę że około 25godzin w wakacje bez problemu, lecz w roku szkolnym około 15.
- TeamSpeak3: Jeśli tylko będę miał możliwość to podobnie do serwera.
- Forum: Tyle ile będzie trzeba.
6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?: 215 godzin widoczne na ss.
[Obrazek: LPxJsut.png]
7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem?: Aktualnie otrzymałem łącznie trzy blokady tymczasowe za x2 Oszustwo na evencie i niepoprawne użycie sytemu licytacji. Gdzie pierwsze dwa bany były na początku mojej rozgrywki a druga blokada za oszustwo na evencie została mi przyznana na magazynach organizowanych przez administrację za latanie elytrą. 
8. Parę zdań o Sobie: Jestem z okolic Krakowa (woj. Małopolskie) i mam na imię Damian. Interesuję się bardzo sprawami związanymi z komputerami, i ich otoczeniem związanym z tym tematem. Czas wolny poświęcam głównie na jazdę rowerem lub granie w różne gry komputerowe. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości i szybko poznaję nowe osoby, a także moje zaufanie do osób które poznaję zdobywam szybko(wiadomo z umiarem), lecz jeśli się zawiodę na takiej osobie bardzo szybko je tracę i odbudowanie tego trwa już długo. Lubię pomagać ludziom i liczę że nic mi się w tym nie zmieni. W przyszłości liczę że zdam dobrze szkołę i trafię do dobrego technikum związanego z moimi zainteresowaniami.
9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Jestem osobą chętną do pomocy i wykonuję polecone mi czynności od reszty administracji. Bardzo mocno angażuje się w podjęte role i projekty i szybko uczę się nowych rzeczy. Jestem uczciwy i pomagam jak tylko mogę oraz nie mam problemów z osobami młodszymi od mojej osoby nawet gdy różnica wieku jest dość duża.
10. Jakie jest twoje doświadczenie?: Moje doświadczenie w internecie zaczęło się od gry na pewnym serwerze na którym poznałem różne osoby i gdzie byłem 1.5 roku zaczynając od rangi ChatMod po Jr. Admina a na końcu Admina. Z sieci odszedłem w lutym tego roku. Początkowo zaczynałem od zabawy z serwerem minecraft gdzie nauczyłem się wgrywać pluginy i skrypty(Taki prywatny serwerek na 3 miesiące). Wtedy robiłem to jeszcze poprzez FTP strony (hostingu) z czasem nauczyłem się korzystać z FTP z aplikacji, głownie korzystałem z total commander'a a ostatnio zdarzyło mi się spróbować korzystania z Filezill'i. Z czasem nauczyłem się dość podstawowo edytować pluginy i skrypty (wiadomości na chacie, ilość dropu w pluginie, takie małe rzeczy). Niejednokrotnie tworzyłem prywatne Ts3 z darmowych hostingach na których nauczyłem się korzystać z Systemu Pozwoleń Zaawansowanych w grupach serwera i umiem dość dobrze robić permisje na teamspeak'ach. Aktualnie posiadam własny VPS na którym mam zainstalowany 1 panel Sinusbot, TeamSpeak3 i VNC. Podejmowałem próby zabawy kodem HTML poprzez aplikację Coffee Cup, lecz nie wyszło mi to jakoś mega dobrze. Aktualnie największą styczność mam z korzystaniem programów łączących się poprzez SSH z VPS, lecz najlepiej wychodzi mi działanie do tych celów z aplikacji Putty. Dodatkowo edytuję trochę w AutoHotkey'u bindy, kopacze na afk. Trochę o skrótach w tej wypowiedzi w spoilerze.
Show ContentSpoiler:
11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?: Do starania się o rangę administracyjną głównie zmotywowała mnie chęć pomocy graczom, miła administracja jak i dopracowanie serwera. Dodatkowo chęć poznawania nowych osób, zdobywanie kolejnych doświadczeń. Napewno nie brakuje też przyjemnej atmosfery na serwerze i osób przez które chce się grać na serwerze.
12. Czy aktywnie udzielasz się na Forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?:  Tak potrafię posługiwać się BBcode.  (spoiler niżej)
Show ContentSpoiler:
13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii oraz interpunkcji?: 7/10.
14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator Kar, który znajduje się na Forum?: Tak.
15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?:[/color] Niezupełnie, jak będzie trzeba to się tego nauczę.
16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?: Tak, myślę ze nie będzie z tym problemu.
17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft?: Nie, aktualnie nie posiadam już żadnej rangi nigdzie.
Jeśli są jakieś blędy w podaniu to przepraszam ale pisanie podania zajęło mi trochę czasu i jakieś blędy mogą się pojawić. pkt.15 (kawałek BBcode - problemy podczas podania które jak tylko mogłem starałem się eliminować.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 
Jak najbardziej za przyjęciem.
Osoba jest bardzo przyjazna , towarzyska i służy pomocą. Posiada poczucie humoru oraz nie sprawia problemów oraz nie widziałem sytuacji aby prowokowała administracje czy graczy.
[Obrazek: k2l91k.jpg]
Na duże NIE.

Na teamspeaku, przy mnie i przy pewnej osobie (nie chce psuć jej reputacji) obrażałeś Tymbarkka. (dowodów nie mam).
Co drugie słowo przy rozmowie przeklinasz. Nawet jeśli się Ciebie upomina to "przepraszasz" ale dalej to robisz... Nie wyobrażam sobie, żeby na dyżurce jakiś gracz potrzebował pomocy, a ty:
 -W czym mogę pomóc? 
-Jaka jest komenda na powiększenie działki?
-hmm ku*#a, czekaj!
Nie za bardzo Ci można ufać po twoim "wybryku". Na kablowałeś na mnie administracji po tym jak dostałeś bana, na ts'ie mi powiedziałeś, że nie wiesz po co to zrobiłeś... Po czym i tak mi nic nieudowodniono. Myślałem, że "koledzy" tak nie robią Uśmiech

Mógłbym napisać więcej powodów, ale to chyba starczy. Nawet mnie nie przeprosiłeś, a to co zrobiłeś było chamskie. Jednakże powodzenia.
Nie widziałem, żebyś pomagał graczom na serverze. Zbyt krótko grasz u nas na serverze. Reszta powodów u @TigerMat. Jestem na wielkie NIE.
Myślę, że czas jaki przegrałeś na tym serwerze jest niewystarczający. Grasz tutaj zaledwie miesiąc, i już piszesz podanie na ModChata. Moim zdaniem w administracji powinny znajdować się osoby doświadczone, zaufane a przede wszystkim osoby które grają tu co najmniej pół roku. Za miesiąc masz 14lat... Uważam, że jesteś jeszcze za młody i za mało doświadczony aby poradzić sobie w wielu sytuacjach w mc jak i na ts. Naprawdę jakby zwykły gracz, który gra miesiąc został przyjęty na ModChata byłby to skandal bo to przecież tak jakby wybrać przywódce kraju nie znając go XD. W dodatku mówisz, że jesteś ogarnięty...Ostatnio gdy przypadkiem znalazłem się u was na kanale na ts, to zamiast "poszedłem" powiedziałeś "poszłem" co wywołało u mnie śmiech oraz zażenowanie. Reszta argumentów wyżej u Tigera i Erytera jestem na NIE
Lul na nie. Za młody, za głupi, i za krótko grasz.
Na Nie

20% za Zniewagę innego Użytkownika // ~@[SMod]Lelka
Siema siema, <3 witam ja od siebie dodam, że jesteś frajer i dzban, a reszte powodów podali na gorze
Na nie

Otrzymujesz 20% za zniewagę innego Użytkownika // @[Mod Forum]AlkoholowyBaron
GL ERROR
Post render #1282
Witam.

Niestety, ale Twoja opinia wśród innych Użytkowników, którym miałbyś pomagać, jest dość negatywna.
Sama z Tobą miałam spięcie, ale liczę, że jest już to wyjaśnione.
Przyznam, że spędzając czas na serwerze, czy to ukrytą, czy widoczną, nie zauważyłam Twojej pomocy Graczom.
Ortografia i interpunkcja w podaniu wygląda ładnie, a dla mnie to plus. Rozpisałeś się, to kolejny.
Jesteś młody, ale sądzę, że byś podobał, aczkolwiek, tak jak napisałam wyżej, ważna jest opinia innych.
Muszą mieć do Ciebie zaufanie, a Ty powinieneś wykazywać chęć do nauki, dobre serce i przede wszystkim mnóstwo cierpliwości.
Rozmawiając na TS3 sprawiasz wrażenie osoby, która lubi sobie pożartować, szczególnie z innych. Przypuszczam, że stąd te opinie.

Nie jestem zbyt pozytywnie nastawiona do Twojej kandydatury, ale powodzenia!
~@[SMod]Lelka
Kilkukrotnie rozmawiałem z tobą na teamspeaku nie mam zastrzeżeń do twojego zachowania , lecz opinia graczy jest zupełnie odwrotna.
Twoja ortografia oraz interpunkcja jest na dość wysokim poziomie.
Podanie przejrzyste i ładnie rozpisane.

Gdyby gracze posiadali do Ciebie zaufanie byłbym jak najbardziej za przyjęciem Cię do administracji.
Jak na razie NEUTRAL
Z tego powodu, że inni gracze mają jakieś zarzuty co do Ciebie to jestem na nie.
Chociaż podanie jest w porządku, to jednak opinia graczy jest ważniejsza.
Żeby wstać, trzeba upaść.
Jestem na tak, poniewaz kazdy moze dostac jedną szanse, a to, ze czasami przeklina o niczym nie swiadczy. Zauwazyłem, ze ludzie nie specjalnie czują do Ciebie miłe uczucia, ale nikt nie musi kogos lubic. Lelka napisała "nie zauważyłam Twojej pomocy Graczom." Gracze nie mają pomagac do tego jest administracja. Bardzo trudno byc rozpoznawanym, znanym graczem akurat przez pomoc innym :/ Słowa tigermat'a: "Nie wyobrażam sobie, żeby na dyżurce jakiś gracz potrzebował pomocy, a ty:
 -W czym mogę pomóc? 
-Jaka jest komenda na powiększenie działki?
-hmm ku*#a, czekaj!
"
Akurat moglbys ograniczyc przeklenstwa przy pomocy lub rozmowie.
Ja kilka razy dawałem podania na forum, ale jak 2 osoby cie nie lubią to od całego servera masz odpowiedz "nie" :P Dobry przykład MartaM123: "Z tego powodu, że inni gracze mają jakieś zarzuty co do Ciebie to jestem na nie. Chociaż podanie jest w porządku, to jednak opinia graczy jest ważniejsza. "
Moim zdaniem nie nadawałbyś się jeszcze na Modchat'a naszego serwera, poczekaj, dorośnij trochę i napisz podanie to większość osób będzie na tak.
Powodami nie popierającymi twojej kandydatury, będzie to iż notorycznie przeklinasz na teamspeak'u, po wielokrotnym upominaniu Cię nadal to robisz, podobnie jak to napisał TigerMat. Masz problemy z internetem, co chwilę wyrzuca Cię z serwera i są wtedy problemy z werbalnym komunikowaniu się z tobą, na teamspeak'u co chwilę dźwięk ''User timed out'' również nie napawa entuzjazmem.
Więcej znaczących argumentów przeciwko napisali TigerMat, deidara i inni gracze wyżej.
Jestem na NIE. Słaba opinia wśród graczy, nie widziałem żebyś pomagał komukolwiek, częste prowokacje i zlewanie poleceń administracji. Po poprzedniej nieudanej próbie nagle stałeś się miły dla administracji.
[Obrazek: fuEq1WN.png]
Coś chyba poszło nie tak!
Niestety, może następnym razem!
wasted, aren't you? 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości