• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Podanie] nicuk1 [Odrzucone przez iBoshua22712]
1. Nick na Forum: nicuk1
2. Wiek: 17.5
3. Jakie jest Twoje doświadczenie w moderowaniu?: Bardzo wysokie, pomagałem tutaj na forum konfigurować działy oraz uprawnienia, posiadam więc dosyć dużą znajomość z silnikiem MyBB, mogę się więc pochwalić umiejętnością administracji forum, ale również moderowaniem. To forum to nie jedyne moje doświadczenie, aktualnie moderuję forum skript.pl (pozwalam sobie na napisanie adresu aby administracja mogła zobaczyć samo forum oraz że to nie jest randomowe forum na którym nic się nie dzieje, jeżeli sprawia to problem to proszę o ukrycie adresu). Umiem korzystać z narzędzi moderacyjnych na silniku IPS, jak również w stopniu średnio-zaawansowanym konfigurować forum (dobrze orientuje się w panelu IPS). Doświadczenie z wymienionego forum pozwala mi w stopniu zaawansowanym moderować treścią na forum. Dodam jeszcze, że należę do załogi studia odpowiedzialnej za grę SCP: Secret Laboratory gdzie pełnię funkcję Global Moderatora (Studio GLOBAL Banning team), gdzie jestem odpowiedzialny za nadawanie VAC banów cheaterom, ale również sprawdzania czy serwery przestrzegają EULA gry.
4. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na Forum?: W zależności od aktywności na forum, zawsze czytam wszystkie tematy w działach których moderuje, więc może to być codziennie godzinka, ale może się zdarzyć że ta godzinka starczy na trzy dni.
5. Parę zdań o Sobie: Nazywam się Paweł, niedługo kończę 18 lat i jestem dosyć starym graczem RealCrafta. Moje zainteresowania wpisują się w informatykę oraz muzykę. Podejmuje kroki aby zostać programistą, jednak aktualnie idealnie się bawię z administrowaniem i moderowaniem w przeróżny sposób. Budowanie społeczności to genialna sprawa, jeżeli kiedyś miałbym okazję spróbowałbym roli Community Managera. W planach mam także rozwój swoich umiejętności w DJ'ce, jednak ponieważ jest to dosyć drogie hobby na razie zrezygnowałem z niego do czasu otrzymania stałego zarobku. Oczywiście nadal się uczę w liceum, być może również będę kontynuował naukę na studiach.
6. Dlaczego właśnie Ty?: Być może dla aktualnej ekipy jestem obcy, jednak jestem tutaj już bardzo starym graczem (a nawet byłym moderatorem). Można mi zaufać, mam spore doświadczenie w moderacji forum i potrafię współpracować w grupie. Jak wcześniej wspominałem pomagałem przy powstawaniu tego forum (być może jakieś zapiski w logach administracyjnych się zachowały), znam się na rzeczy i już nie raz miałem do czynienia z społecznością. Prosiłbym również o nie przekreślanie od razu mojego podania na zbyt małą aktywność, nie chce spamować pod tematami jakimiś bezsensownymi postami, a moderacja nie polega na nabijaniu postów, a raczej na utrzymywanie porządku i edytowaniem treści użytkowników. Z czasem moja aktywność będzie zauważalna, jednak nie jestem typem człowieka który pisze wiele postów, ale jak już piszę to nie są to posty typu "Jestem na tak." czy "Super poradnik, 7/10".
7. Czy potrafisz posługiwać się BBCode?: BBCode, HTML, CSS, trochę słabiej z JS, ale wszystkie są dosyć sprawnie opanowane.
8. W jakim stopniu oceniasz swoją kreatywność?[1-10]: 5 bardzo trudno jest mi wpadać na nowe pomysły, jednak jeżeli jakiś pomysł już mam, to jest on dosyć mocno rozbudowany i (prawdopodobnie) ciekawy
9. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość interpunkcji i ortografii?[1-10]: 9
10. Czy byłeś już kiedyś Moderatorem?: Jak już wyżej wspominałem, tak.
11. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory, które wystąpią na Forum?[Tak/Nie]: Tak

Pozwólcie że wyrażę w tym podaniu również moje odczucia co do wzoru. Skala punktowa 1-10 jest bardzo słabym sposobem na ocenę swojego zachowania/umiejętności/itp. To co dla kogoś może oznaczać 6/10 dla mnie może oznaczać 8/10, a nawet taka ocena mi nic nie mówi o człowieku. Zamiast skali punktowej zostawiłbym po prostu miejsce do wypowiedzi dla autora podania, ponieważ nie wszystko jest czarno-białe i nie da się wyrazić tego w takiej skali.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Podanie przejrzyste i ładnie rozpisane. Jednakże niska aktywność na forum i nie masz wymaganych 150 postów na forum. Z tego co piszesz masz duże doświadczenie w moderowaniu na forum oraz jesteś starym graczem naszego servera. Znasz BBCode co udowodniłeś w swoim podaniu. Jestem na tak.
Podanie przejrzyste, ale chłopie, urwałeś się kilka dni temu z gałęzi :/ Jakbyś napisał te podanie za dwa, trzy tygodnie było by okej, ale narazie daje takie NEUTRAL. Ale i tak życzę powodzenia.
Podanie przejrzyste oraz ładnie rozpisane.
Brakuje Ci trochę do wymaganych 150 postów.
Na
TAK
Myślę, że można Ci dać spokojnie szansę. Nawet jeśli aktywność jest nie największa (co sam napisałeś), to jednak znasz się na rzeczy
 i masz doświadczenie. Jestem na tak.
Żeby wstać, trzeba upaść.
[Obrazek: fuEq1WN.png]
Osoby ze statusem wyrzucenia z administracji nie mogą pisać podań.
wasted, aren't you? 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości